Тут вы можете посмотреть все цены на красную и черную икру в Киеве и Украине.

☏ 067-990-5637 ☏ 067-715-83-83

Як не помилитися при покупці червоної лососевої ікри

Найвідоміші представники лососевих, чия червона ікра традиційно прикрашає святковий стіл наших співвітчизників, кета і горбуша.

Кетова ікринки великі, до 7 мм (більше тільки ікра чавичі), смак традиційний, знайомий з дитинства. Колір рудувато-бурштиновий з червоним проблиском, плівка тонка і еластична.


 Ікра горбуші практично не відрізняється від кетової, тільки розмір зерна менше до 5 мм. Рідше покупці роблять вибір на користь ікри нерки і кижуча. Їх яскравий колір і делікатесний смак з легкою благородною гіркуватістю зрозумілий не всім. Останнім часом набирає популярність ікра форелі. 

Форель нереститься пізньої восени-взимку, і до зимово-весняних свят, в тому числі і на Масляну, її ікра потрапляє на стіл найсвіжішої. Ікринки дрібні 1-3 мм, колір від оранжевого до темно-червоного, залежно від місця проживання.

Красную икру

Гурманы и специалисты советуют есть маленькими ложечками и без хлеба. Запивать деликатес можно (и даже нужно) водкой или шампанским.

Икра лососевая

Трудно найти человека, который не любил бы этот пикантный продукт. Сервируют икру на фарфоре или хрустале, украшенном дольками лимона.

Икра

Очень ценный пищевой продукт - производиться из лососевых рыб (кеты, горбуши, нерки, чавычи, кижуча, семги).