Тут вы можете посмотреть все цены на красную и черную икру в Киеве и Украине.

☏ 067-990-5637 ☏ 067-715-83-83

ЧЕРВОНА ІКРА - сильний афродизіак

Стародавні східні мудреці, досконало володіли таємницями плотських задоволень, використовували червону ікру в якості своєрідного ліки для посилення взаємного потягу.
На Русі також з давніх часів відомо про властивості морепродукту, здатного підсилювати лібідо. Слов'яни споконвіку ставили ікру перед молодятами, щоб перша шлюбна ніч стала незабутньою.


Сучасні вчені дослідним шляхом довели: делікатесний продукт є найсильнішим афродизіаком і дуже ефективно пробуджує і підсилює статевий потяг. Назва пов'язана з ім'ям богині кохання Афродіти, яка народилася з морської піни. В принципі, практично всі морепродукти в тій чи іншій мірі є афродизіаками, але червона ікра по достоїнству займає серед них перше місце. Морепродукт присутній в меню ресторанів і в обов'язковому порядку пропонується в якості закуски на романтичних вечерях.

В результаті досліджень, проведених за участю добровольців, було встановлено, що червона ікра не тільки підсилює чуттєвість, пробуджує взаємний потяг, але і в значній мірі підвищує потенцію у чоловіків. У ряді випадків фахівці відзначали відновлення втраченої статевої функції в результаті щоденного вживання червоної ікри.

«Сексуальні» якості червоної ікри

Скептики від науки стверджують, що афродизіаком можна вважати будь-який продукт. Головне - вірити в його чудодійну силу. Однак здатність червоної ікри викликати сексуальне збудження ніхто не стане заперечувати. Делікатесний продукт дійсно особливим чином впливає на організм, сприяє виробленню статевих клітин, посилюючи пристрасть і пробуджуючи бажання. Подібні властивості червоної ікри відзначають представники і сильного, і слабкої статі. Відбувається це за рахунок ідеального поєднання в даному морепродуктів речовин, що впливають на нервові клітини і підвищують сексуальний потяг.

При вживанні червоної ікри стимулюється обмін речовин, відбувається додаткове вироблення гормону серотоніну, який відповідає за відчуття задоволення. Також підвищується рівень чоловічого статевого гормону тестостерону, що викликає сексуальне бажання. У червоній ікрі в достатній кількості міститься лецитин, що сприяє повному розкріпаченню.

Красная икра не є фармацевтичним препаратом, тому не вимагає суворої дозування. Для посилення чуттєвості досить з'їсти 10-15 грамів морепродукту - стандартний бутерброд з ікрою. При наявності певних проблем з потенцією рекомендується щодня з'їдати одну чайну ложку делікатесу.

Красную икру

Гурманы и специалисты советуют есть маленькими ложечками и без хлеба. Запивать деликатес можно (и даже нужно) водкой или шампанским.

Икра лососевая

Трудно найти человека, который не любил бы этот пикантный продукт. Сервируют икру на фарфоре или хрустале, украшенном дольками лимона.

Икра

Очень ценный пищевой продукт - производиться из лососевых рыб (кеты, горбуши, нерки, чавычи, кижуча, семги).