Тут вы можете посмотреть все цены на красную и черную икру в Киеве и Украине.

☏ 067-990-5637 ☏ 067-715-83-83

Яким повинен бути хороший подарунок?


Яким повинен бути хороший подарунок? Хтось скаже, що дорогим, красивим або функціональним. Але що відрізняє ідеальний подарунок? Він приносить позитивні емоції, є корисним і несе певний сенс.
І тут навіть вартість відходить на другий план. До таких подарунків відноситься червона ікра.


Цей улюблений багатьма делікатес містить в собі відразу кілька переваг: статус, користь і символічність. Зі статусом все зрозуміло, адже червона ікра лососевих риб відноситься до розряду дорогих і цінних продуктів харчування. Традиційно, вона є окрасою будь-якого, самого вишуканого і дорогого застілля, володіючи чудовим смаком і зовнішнім виглядом.


Що стосується користі, то червона ікра - рекордсмен за змістом цінних речовин для людського організму. Це цілий комплекс вітамінів (А, Е, D, В1, В2, В5, В9) і мінералів (кальцій, калій, магній, залізо, фосфор і йод). Червона ікра також містить високоцінні поліненасичені жирні кислоти Омега-3, що не виробляються людським організмом. Користь червоної ікри для здоров'я загальновідома - її регулярне споживання зміцнює серце і судини, виводить шкідливий холестерин і радіонукліди, покращує зір і зміцнює імунітет, сприяє схудненню і зберігає молодість.

Червона ікра корисна для всіх: жінок, чоловіків, дітей старше 3 років і літніх людей. У цьому сенсі вона є дійсно унікальним і універсальним подарунком, який точно порадує одержувача, адже червона ікра - один з найулюбленіших продуктів для багатьох. А з урахуванням великої користі червоної ікри - покаже Вашу щиру турботу про одержувача.

Красную икру

Гурманы и специалисты советуют есть маленькими ложечками и без хлеба. Запивать деликатес можно (и даже нужно) водкой или шампанским.

Икра лососевая

Трудно найти человека, который не любил бы этот пикантный продукт. Сервируют икру на фарфоре или хрустале, украшенном дольками лимона.

Икра

Очень ценный пищевой продукт - производиться из лососевых рыб (кеты, горбуши, нерки, чавычи, кижуча, семги).